Reede, 11. aprill 2014

Tatilapi-kastid

Alljärgnevalt väikesed ajuragistamise ülesanded.
Arvake ära, millega on tegu, kui ma saadan V.-le sõnumi, et toogu kiiremas korras kolm tatilapi-kasti, ja ta mõikab otsemaid, millest räägin, et nüüd on see jälle lahti ,ja ta saabub kiiremini, kui oskan oodatagi ning kui ma tema uksest sisenedes vajutan stopperil "start" ja kui 24h hiljem kõlisevad kõik kolm tatilapi-kasti tühjusest ning maad võtab uus paanika?
Tublid! Peaaegu kõik vastasid õigesti- triol on nohu! (Tatilapi-kast tähendab siis meie keeli papist karpi, kus hulgi pehmeid salvrätte sees.)
Aga nüüd- ühes tatilapi-kastis on 90 salvrätti. Nagu eelnevalt öeldud, tõi V. kolm kasti. Mitu salvrätti kulub triol tunnis, kui 24h pärast on kõik karbid tühjad? Arvestama peab ka 9h ööund ning 3x3 öist nuuskamistuuri à 0,5h.
Jajaa, see oli juba raskem... Õigeid vastuseid laekus palju vähem!
Aga nüüd läheb veelgi pingelisemaks- mitu kihti tatilappe katab 24h pärast meie maja põrandapinda, hoolimata sellest et mu hääl on "prügikasti!"- hõikamisest kähedaks karjutud ja käed töötavad vilkalt lakkamatult?
Khmm, õigupoolest ei tea ma päris täpset vastust isegi, õigeks loen aga- "nurkades vähemalt kolm".
 Ja nüüd kõige raskem, seda just emotsionaalselt, seega kõrgeid punkte saavad ilmselt eelkõige kõrge EQ-ga hiilgavad vastajad. Mitu nädalat leian ärakuivanud tatilapi nutsakaid kõikidest mõeldavatest ja mõeldamatutest paikadest, kaasa arvatud pesumasin, lillepott, oreli pedaalide alune, rääkimata mängukastist ja V. talvesaabastest?
Kusagilt tuli juba õige vastus, aga ma ei soovi seda kõvasti välja öelda. Mkmm. (Loodan, et kõrge EQ-ga inimene mõistab mu tundeid.) Siiski annan viimase "niidiotsa"- aeg-ajalt leian tatilappe ka eelmistest nohudest... ja üle-eelmistest...
Aitäh kõigile kaasamõtlejaile! Olite väga-väga tublid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar