Esmaspäev, 27. detsember 2021

Hedo edu ja edevus

 Hedo oli oma alal väga andekas mees. Nagu edukatel ikka, oli ka temal palju pooldajaid ja palju kadestajaid. Pooldajad viskasid ta väljaütlemistele arvukalt pöidlaid, kadedad koondusid aga vaikselt tagaridadesse, et ootamatult rünnata ja Hedo postitsioon õigel ajahetkel enesele haarata.

Hedo oli edev mees, aga eks edevuski ole pigem edasiviiv jõud. Hedo teadis, et tal tuleb hoida end pildil, muidu ei avane ükski uks, mis vaja. Uksed avanesid Hedo ees tõepoolest kergelt!

Hedo rääkis palju ja kirjutas palju. Peaaegu iga päev ilmus mõni tema kirjatükkidest avalikkuse ette. Lisaks postitati Hedo ja tema arvamuse kohta muud vajalikku staffi, mis omakorda aitas Hedot pildil hoida. Muuhulgas küsiti kommentaari Hedo hommikusöögi harjumuste, Eesti tüütu ilma ning elektrihinna kallinemise kohta. Hedo polnud kitsi mees vastama. Ta rääkis alati pikalt ja põhjalikult. Inimese hinge salasoppidesse jõudmiseks peab võtma aega. 

Kõige rohkem kõneles ja kirjutas Hedo armastusest. See kõik oli ääretult õige ja üllas. Armastus ongi elus kõige tähtsam. Hedo julgustas kõiki inimesi armastama. Armastusest kõneledes oli Hedo näoilme nii pühalik, et kuulajail tulid pisarad silma. Kindlasti, mõtlesid nad, on Hedo vagaduselaad sest pühast tundest  pilgeni tulvil ja sinnapoole tasub ka meil, küündimatuil püüelda. Nad läksid peale Hedo kuulamist jooksujalu koju, et oma armetut elu veidikenegi parandada. Paaril päeval see isegi õnnestus. 

Hedol oli aga armastuse osas üks väike saladus. Muidugi ei muutnud see eriti midagi. Ainult kadestajate suunal tuli olla pisut enam valvel. Hedo ei pidanud nimelt vajalikuks päris kõike välja öelda, kui ta armastusest kõneles. Millegi ütlemata jätmine ei pruugi olla sugugi valetamine. Näiteks, kõneledes armastuse jagamise tähtsusest, rõhutas Hedo, et ta jagab armastavaid sõnu lausa iga päev, kuid jättis täpsustamata pisiasja, kellele nimelt. Hedo tundis, et ta on seejuures täiesti aus! Polnud ju üldse kindel, kas see, et ta lausub neid Teisele, on ilmtingimata vajalik selgitus. Niisiis, targem oli ses osas suu kinni hoida. Armastusest saab ka üldisemalt rääkida. Kõik napsavad enese jaoks midagi, kuid päris "iva" peavad ise leiutama. Inimesel on mõtlemiseks aju.

Kadestajad oleksid Hedo nimetanud kahepalgeliseks. Nad oleksid öelnud, et Teise armastamine pole üldse mingi armastus. See on puhas pettus, öelnuks nad. Hedo tundis küll, et on. Ta tundis tüdimust, et tema asjadesse üldse tungiti. See oli ohutunne kadestajate suunal.

Õnneks ei saanud Hedo küsida ei naise ega Teise arvamust. Naine armastas teda pimesi ja nii pidi see jäämagi. Õige mees ei raputa kunagi naise ebakindlat tundeelu. See pole väärikas. 

Teisega oleks Hedo otse kuristikku põrutanud. Seetõttu oli Teise arvamus lausa eluohtlik. Hedo pidas paremaks seda mitte torkida. Teisel polnud Hedo meelest mingit tundeelu. Too oli rauast naine, kes sai alati hakkama ja kelle pärast polnud vaja muretseda. 

Loomulikult ei soovinud Hedo Teisest päriselt loobuda. Hedo vajas Teist, et püsida vitaalne, seksikas ja nooruslik. Ka see oli avalikul pildil püsimise jaoks ülioluline.  Seetõttu tuligi Hedol Teisele iga päev armastust avaldada. 

Hedo elu polnud, nagu näete, mingi meelakkumine. Kõike tuli doseerida parasjagu. Kogu kupatus oli pidevalt õhkulendamise-eelses seisundis. Vaenlased varitsesid ründevalmilt kaevikutes. Fännid aga nõudsid armastuse sõnumile üha lisa. 

Elu, mehed- vennad, võib niisiis kohati päris ohtlik olla! Ka suure armastuse foonil.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar