kolmapäev, 28. aprill 2021

Ülekilod

 Kuna mu turjal on juba pikemat aega 4-5 ülekilo, alustasin mõni päev tagasi sellise toreda dieediga, nagu madala kalorsusega dr. Simeonsi dieet. 

Mulle süsteemne kaalulangetamine tegelikult väga hästi ei sobi. Küll aga räägiti mind ära just seetõttu, et see dieet tagab kiire tulemuse. 

Igal hommikul tuleb alustuseks sisse võtta 4 homöopaatilist tera. Seejärel võib jätkata oma suva järgi, süües kas harva ja rohkem või sageli ja vähem korraga. Mul kipub olema nii, et hommikupooliku peaaegu et nälgin, õhtupoole naudin aga kulutamata kalorite piires rikkalikkku õhtusööki. Teed ja kohvi võib juua piiramatult, küll aga ei lähe see veejoomise arvestusse. Vett tuleb juua päeva jooksul 2 liitrit.

Lubatud toiduaineid on suhteliselt vähe, kuid siiski on- kana, lahja veiseliha ja valge kala on täiesti legaalsed. Juurde puu- ja köögivili, kolme päeva tagant muna, harva mõni piimatoode. 

Eile tegin ühte üdini lihtsat tomati-krevetisuppi sibula ja rohke tšilliga. Ülihea! Kõht on täis ja kaal langeb. Mis sa hing veel ihkad! Rannahooajaks saan kindlasti vormi!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar